İLETİŞİM : 0850 228 6 777

Hakkımızda


1992 yılında İstanbul’da kurulmuş olup elektronik cihazlar ve güvenlik sistemlerinin ithalatı, pazarlaması, e-ticaret uygulamaları ve kurumsal satış destek promosyonları tedariğine yönelik faaliyetlerde bulunmaktadır.


ile şirketlerin dönemsel kampanyalar, müşteri sadakat programı gibi tekniklerle satış artırma eylemlerinde etkili olan kurumsal promosyon hizmetleri konusunda Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının ürün tedarik partneridir.


ve araç içi eğlence ve navigasyon sistemleri markalarımız olup Sektör Lideri statüsündedir. Lider markamız Necvox ile Dünya Tüketici Akademisi WCA (World Consumer Academy) tarafından Los Angeles’ta düzenlenen Dünya Kalite Ödülleri’nde 2012 Kalite Ödülü'ne layık görülmüştür.


den , LG Araç Görüntü ve Ses Sistemlerinin Türkiye distribütörlüğümüz olup Çelik Motor A.Ş., Mais Motorlu Araçlar A.Ş., Chevrolet Türkiye, Temsa Tic. San. A.Ş., Nissan Otomotiv A.Ş., Volvo Otomotiv Ltd., Bmc San. Tic. A.Ş., Daf-Tırsan Otomotiv A.Ş., Anadolu Izusu Otomotiv A.Ş., Mermerler Otomotiv A.Ş., Baytur Motorlu Vasıtalar A.Ş., Asc Makina A.Ş., Komsan Otomotiv, Enka Pazarlama Tarım Makinaları ile Genel Müdürlük; Toyota, Honda,Opel, Ford, Skoda, Suzuki, Volkswagen, Hyundai gibi birçok markaya Bayi bazlı hizmet sunmaktadır.


2011 yılı başından itibaren, marka güvenlik kameraları, dijital kayıt cihazları ve diğer ürünleri Türkiye genelinde toptancı ve perakendecilere ulaştırmaktadır.


günümüzün vazgeçilmez alış veriş ortamı olan e-ticaret konusunda iddialı bir yatırımı ile faaliyetini sürdürmektedir. bedavacim.com.tr, Tüketici araştırmaları tarafından 2009 yılında yapılan "Online alışveriş alışkanlıkları" araştırmasına göre En hızlı , En güvenli, En iyi kampanyaları sunan , En yüksek oranda bilinen, En çok alışveriş yapılan alışveriş sitelerinden biridir.


Günümüz üstün elektronik teknolojisini “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesiyle tüketicilere sunanESSE GRUP gelişime ve insana verdiği değeri geleceğin anahtarı olarak görmektedir. Her türlüçözüm ve proje uygulamada yeterli teknik donanıma sahip 100’ü aşkın personeli ve 20 araçlık satışve hizmet filosunun yarattığı sinerji ile hızla büyüyerek sektörünün lideri olmuştur.Misyonumuz

Çalıştığınız ve yaşadığınız her ortamda mutlu ve huzurlu olmaniz için, yaşami daha güvenli ve daha konforlu hale getiren yenilikçi ürünleri, Türk tüketicisine sunmayi amaçlamaktadir.

Vizyonumuz

Her geçen gün büyüyen faliyet alanlarımız içinde, insana verdiğimiz değer ve üstün teknolojinin katkılarından yararlanarak ulusal ve küresel ihtiyaçları karşılamaya dayalı olarak müşteri sadakatini mümkün kılacak marka değerini yaratmak ve Türkiye’nin öncü kurumlarından biri olmaktır.